Přeskočit na navigaci

Grafické návrhy webových stránek, rozhraní aplikací a tisková grafika

Grafika

Nabízíme grafické návrhy webových stránek, rozhraní aplikací i corporate identity v okolí Uherského Hradiště.

Webdesign

Navrhneme pro Vás grafický design nových webových stránek. V případě, že již jakékoliv stránky vlastníte, ale nejste s nimi z jakéhokoliv důvodu spokojeni, provedeme jejich přepracování (redesign). Při vytváření designu webových stránek využíváme vlastní návrhy, vytvořené na míru každému zákazníkovi. Naši grafici navrhnou několik variant designu, ze kterých si zákazník vybere ten nejvhodnější. Snažíme se vytvářet webdesign co nejvíce graficky poutavý, aby udržel zákazníka na stránce. Při tvorbě webdesignu myslíme na uživatelskou přístupnost, přehlednostjednoduchost webových stránek. Plně respektujeme také všechna specifika SEO optimalizace.

Postup při tvorbě webových stránek:

  • Poptávka – prvním krokem k získání nových webových stránek je zadání poptávky.
  • Návrh řešení – zjistíme, čím se Vaše firma zabývá, jaké nabízí produkty nebo služby a definujeme si obchodní cíle. Projdeme webové stránky, které jsou pro vás něčím zajímavé (vzhledem, obsahem nebo funkčností), abychom si ujasnili Vaše představy.
  • Cenová nabídka – vytvoříme cenovou nabídku, která se bude odvíjet od předešlého návrhu řešení.
  • Registrace domény – v případě zájmu jsme schopní vymyslet název Vaší domény. Doménu zaregistrujeme a postaráme se o vše, aby webové stránky na této doméně správně fungovali. Pro ceník domén druhého řádu klikněte zde.
  • Grafický návrh webových stránek – vytvoříme grafický návrh podle Vašich předchozích požadavků. Navrhneme několik variant designu, ze kterých si vyberete ten nejvhodnější, a ten se potom dále rozvíjí.
  • Kódování stránek – po dokončení grafického návrhu je nutné tento nakódovat na web pomocí HTML a CSS.
  • Naplnění webu obsahem – do nakódovaného designu webových stránek vložíme obsah. Tento obsah by měl být správně strukturovaný a měl by obsahovat klíčová slova webu. Jsme schopní zajistit copywriting.
  • SEO optimalizace – nastavíme vhodná klíčová slova, alternativní popisy, titulky stránek a další důležité informace na webu. Zkontrolujeme validitu HTML kódu a obsah webových stránek. Tyto faktory pomáhají k vylepšení hodnocení Vaší webové stránky z hlediska SEO optimalizace a tím se zvyšuje šance, že se Vaše webové stránky budou vyskytovat na předních místech ve vyhledávačích.
  • Předání stránek – po odzkoušení funkčnosti a správného zobrazení ve všech prohlížečích jsou stránky připraveny ke spuštění. V případě zájmu poskytneme školení v našem redakčním systému iRES, ve kterém jsou stránky vytvořeny.

Grafický návrh rozhraní aplikace

Navrhneme pro Vás rozhraní pro Vaši aplikaci, ať už webovou nebo desktopovou. Naši programátoři budou pracovat na vývoji aplikace a naši grafici jim dodají grafický návrh.


Corporate identity

K důležitým prvkům prezentace Vaší firmy patří kromě kvalitní webové stránky také firemní identita. Navrhneme pro Vás kompletní firemní identitu nebo pouze její část. Vytvoříme logo nebo logotyp, hlavičkové papíry, vizitky, tiskoviny a další materiály dle Vašeho přání.