Hosting

Potřebujete pomocnou ruku v oblasti webhostingu, domén či Vaší pošty?

 

Webhosting

Nechcete investovat do drahých serverů o které byste se pak museli starat?

Nevadí, od toho jsme tady my. Našim zákazníkům nabízíme hostingové služby na našich vlastních serverech, které jsou přizpůsobeny právě k těmto účelům a je tak zajištěna maximální přístupová rychlost.

Spolu s webhostingem také získáte zákaznickou podporu našeho helpdesku, což v praxi znamená, že Vaše servery budou neustále pod našim dohledem a budeme se starat o to, aby vše fungovalo tak jak má. Pokud budete mít jakýkoliv problém, stačí brnknout a naši technici tu budou jen pro Vás.

 

Domény

Ptáte se, co to je internetová doména?

Zjednodušeně lze říci, že je to název, podle kterého Vás zákazník na internetu snadno identifikuje a najde. Pro získání vlastní domény, musíme doménu prvně zaregistrovat. Doména je unikátní, takže musíte vymyslet takovou, která ještě nebyla nikým vytvořena. Měla by v nejlepším případě obsahovat název společnosti nebo by měla vyjadřovat co zákazníci na Vašem webu najdou (například název produktu).

V případě zájmu jsme schopni převzít zodpovědnost za všechna doménová jména a zaručit tak, že žádná doména nepropadne a všechny poplatky budou včas uhrazeny.

Poštovní server

Potřebujete spolehlivého partnera v rámci emailové komunikace?

Na našem poštovním serveru nabízíme zřízení firemních poštovních schránek (např.: jmeno.prijmeni@nazevfirmy.cz) abyste u zákazníků působili profesionálním dojmem. Navíc tato služba umožňuje sdílení zpráv, kalendářů, kontaktů a Vy tak budete mít veškeré důležité informace kdykoliv a kdekoliv u sebe. Nebojte se, v případě jakékoliv nehody o emaily nepřijdete, protože u nás jsou zazálohované a plně v bezpečí.