Přeskočit na navigaci

Webhosting

Potřebujete trvalé úložiště dat pro Váš web nebo e-maily? Našim zákazníkům nabízíme hostingové služby na našich vlastních serverech, které jsou ideálním a bezpečným místem pro jejich uložení. Naše servery jsou umístěny a připojeny přímo k páteřní internetové lince. Z toho důvodu je zajištěna maximální přístupová rychlost pro všechny návštěvníky těchto serverů.

Webhosting

Poskytování webhostingu

Našim zákazníkům z okolí Uherského Hradiště nabízíme pronájem webového prostoru pro vlastní aplikace. Naše servery poskytují nejlepší výkon díky moderní konfiguraci a trvalému dohledu. V případě, že si u nás pronajmete místo na serveru, budete moci využívat i jeho profesionální správu a obsluhu. Spolu s webhostingem získáte zákaznickou podporu našeho helpdesku – linky zajišťující stálou technickou podporu uživatelů našich aplikací, dohled nad fungováním serveru a vysokou kvalitu technického vybavení.

Samozřejmostí je pro nás vysoká úroveň zabezpečení vašeho webu – zákazník si může vybrat z několika úrovní zabezpečení. Naše webhostingové servery jsou každý den zálohovány. V případě poruchy je možné obsah webových stránek kdykoliv obnovit.

Naše serverové vybavení

  • IIS na platformě serveru WIN2012 R2, MSSQL server 2012, prostředí .NET framework 4,5, Redakční systém iRES
  • Linux s MySQL a WEB serverem Apache

Internetové domény

V rámci webhostingových služeb nabízíme našim zákazníkům registrace, převody a nákupy internetových domén 2. řádu. V případě zájmu zákazníka jsme schopni převzít zodpovědnost za všechna doménová jména a zaručit tak, že žádná doména nepropadne a všechny poplatky budou včas uhrazeny.

Poštovní server

Nabízíme zřízení Vašich firemních poštovních schránek na našem poštovním serveru ve formátu např. jmeno.prijmeni@vasefirma.cz. Jedná se o nejmodernější poštovní server značky IceWarp, který v sobě zahrnuje všechny nejmodernější požadavky kladené na bezpečnost, rychlost a spolehlivost u poštovních serverů, včetně antispamové a antivirové ochrany.